Головна » 2017 » Грудень » 10 » Знайомтеся - Японія!
16:51
Знайомтеся - Японія!
Як відомо, більшість людей - і дорослих, і малих - люблять подорожі до незвіданих місць, обожнюють дивовижні пригоди,  що очікують на них та залюбки пізнають щось нове та цікаве.
Наш навчальний тиждень з 4 по 8 грудня ознаменувався як раз такою цікавою подорожжю до чудової та загадкової країни - Японії. І це трапилося недарма: 2017 рік, що незабаром завершується, було проголошено роком Японії в Україні. 
Японія - дивовижна азійська країна, де часто дивним чином перетинаються давні традиції  та найсучасніші досягнення науково-технічного прогресу. Ведуча заходу «Знайомтеся: Японія!» - вчитель англійської мови Міщенко Т.В. запросила всіх присутніх на віртуальний літак, що летить рейсом «Київ - Токіо». Разом із пасажирами (учнями 2-3 класів Павловим Олегом, Коваленко Анею, Колбушковою Настею, Мунтяном Ванею) та стюардесами Конько Настею та Овечкіною Богданою всі опинилися на токійському аеродромі, звідки і розпочалася наша цікава подорож.
Зустріч із Японією розпочалася з вивчення японської: учні дізналися, як сказати цією мовою «Привіт!» (Коннітіва!)  та «До  побачення!» (Сайонара!). Тетяна Вікторівна розповіла про місце та значення цієї країни в розвитку історії, науки, техніки, мистецтва,  культури і презентувала відео «Японія - країна вранішнього сонця» та «Визначні місця Японії». Учні - члени євроклубу «Фрідом» поділилися цікавою інформацією про головні символи Японії, серед яких сакура, хризантема, кімоно, ікебана, суші та інші. 
Потім ведуча поділила бажаючих учнів на дві команди: «Сакура» (дівчата) та «Самурай» (хлопці) і по черзі задавала питання на логічне мислення про традиції та звичаї японців. Всі учасники відзначилися кмітливістю і дотепністю у розв’язанні нелегких завдань, виявивши при цьому наполегливість та волю до перемоги. А головне - кожен присутній проникся духом цієї дивовижної країни, відчув її красу та неповторність, познайомився зі своєрідними рисами японського характеру. 
Це був перший день нашої подорожі. Далі буде.
Міщенко Т.В.Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 111 |