Головна » 2018 » Лютий » 26 » Змагаймось за нове життя!
21:27
Змагаймось за нове життя!
24 лютого наша маленька, але дружня та оптимістично налаштована команда у складі учнів Мартинюк Діани і Букової Анни (4 клас),  Бойка Артема (7 клас), Шкарбан Діани (6 клас) і вчителів-наставників Міщенко Т.В. та Сирісько Л.А. вирушила у далеку подорож до славетного міста Полтава для того, щоб узяти участь у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості імені М. Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!». Це грандіозне дійство присвячене творчості нашої великої поетеси, справжньої патріотки своєї рідної землі, мужньої та незламної  духом Лесі Українки. Воно з кожним роком розширює свої кордони і долучає до вивчення спадщини геніальної поетеси навіть тих українців, що живуть далеко за межами нашої країни.
Наш учні виступили у двох вікових категоріях та у двох номінаціях - «Декламаторське мистецтво» та «Малюнок» (керівники - вчителі Плішенко В.П. та Міщенко Т.В.). За наслідками конкурсу серед учасників з усієї  Полтавщини ми вибороли два почесних третіх місця - Шкарбан Діана з поезією «Давня весна» та Мартинюк Діана зі своїм малюнком за темою одного з віршів Лесі для дітей. Всі наші діти отримали сертифікати учасників та у подарунок - цікаві книги з яскравими ілюстраціями. 
Повернулися додому втомлені, але щасливі, сповнені незабутніх вражень від творчої атмосфери, що панувала усюди: на художній виставці, у фойє Полтавського кооперативного університету, де відбувалося дійство, у кожній аудиторії, де талановиті діти демонстрували свою майстерність у різних видах мистецтва…
 І  головне: своїм вдалим виступом наш діти та вчителі, які готували їх, довели, що і маленька сільська школа багата на яскраві, талановиті особистості. Саме вони є майбутнім нашої країни.
Тож, з перемогою, Вільшанська ЗОШ!
Міщенко Т.В.


Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 73 |