Головна » 2014 » Травень » 20 » Життя - це найважливіша цінність людини
14:46
Життя - це найважливіша цінність людини

Саме тому кожен власноруч повинен дбати про своє здоров’я і безпеку. Майже на кожному уроці, кожного дня вчителі Вільшанської школи розповідають, попереджають, застерігають учнів уникати нещасних випадків, берегти своє здоров’я і життя. Світлана Олексіївна Сердюк, директор школи, запрошує на зустрічі із учнями представників з дитячої кімнати міліції, дільничного міліціонера, соціальних працівників освіти.

У травні місяці відбувалася цікава зустріч із Громченком Сергієм Івановичем. Він ознайомив учнів із правилами особистої безпеки на вулиці, у будинку, дома, під час відпочинку на природі,на воді. Розповів , що легковажне поводження з вогнем ,газом, водою, незнання елементарних правил безпечної поведінки у соціальних мережах є першопричинами сумних та трагічних наслідків. Навів багато прикладів і сумних історій із власного досвіду роботи. Дуже важливо, щоб під час відпочинку біля річки, в лісі не відбулися неприємності, які б завдали шкоди життю дітей, дорослих.

Найчастіше через неуважність або незнання правил дорожнього руху діти гинуть на вулицях у дорожньо – транспортних пригодах. Тому, щоб попередити дорожньо – транспортні пригоди, небезпеку для здоров’я, життя, треба знати правила і вміти їх застосовувати. Звернувся Сергій Іванович до дітей з проханням турбуватися про своє здоров’я, про безпеку.

Діти, бережіть своє життя заради свого майбутнього і майбутнього нашої країни!/Files/images/3000.jpg

Переглядів: 106 |