Головна » 2017 » Листопад » 23 » Вільні творять майбутнє
22:21
Вільні творять майбутнє
Вільні творять майбутнє
Обирай Свободу рідному народу!
биОрай Свободу і добро ідей!
Обирай Свободу Заходу та Сходу, 
Обирай Свободу для усіх людей! 

  21 листопада в Україні відзначається день Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети  - відстоювання незалежної України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.
  Протягом листопада в Вільшанській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану: тематичні виставки літератури в бібліотеці, конкурс малюнків на тему: «Ми – діти України», 3D онлайн - тур дніпровським музеєм «Шляхами Донбасу», участь учнів у заході «Вільні творять майбутнє». 
  На заході звучала пісня «Любіть Україну» у виконанні дівчаток 3 класу, переглянули документальні відеофільми «Разом нас багато», «Небесна сотня» на патріотичну тематику. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих. Учні декламували вірші про Революцію Гідності : «Майдан», « У нашій пам'яті Ви назавжди залишились», «Хлопчина вірив, що колись одного ранку», «Але ж душа, душа Героя вічно лине!», «Для чого люди вийшли на Майдан?» . На завершення заходу хлопці 7 класу інсценізували «Зустріч Сергія Нігояна та Героя Крут». 
  У своєму виступі Тетяна Василівна розповіла присутнім про події цих років та побажала всі не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу. Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.
Слава Україні! Героям слава!
Віннік Є.Р.


Переглядів: 105 |