Головна » 2017 » Листопад » 12 » Творча зустріч у рамках проекту «Партнерство»
02:16
Творча зустріч у рамках проекту «Партнерство»
Наша школа є громадськоактивною, тому нам притаманний розвиток активних творчих контактів з громадськістю, з цікавими, відомими на Лубенщині та поза її межами людьми. У рамках стандарту «Партнерство», який опікує директор школи Світлана Олексіївна Сердюк, 10 листопада було організовано зустріч із відомим фотохудожником Похожаєм Андрієм Пилиповичем та його дружиною Валентиною Костянтинівною, вихователем Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Наш гість долучився до шкільного проекту «Дотик до природи» тим, що розповів про своє захоплення фотографуванням найцікавіших та найпрекрасніших моментів у житті оточуючого світу. 
Учні та вчителі дізналися про техніку цифрової обробки світлин, якою користується майстер при створенні своїх картин. Андрій Пилипович із захопленням розповів про кожне полотно, що презентував на своїй міні-виставці, поділився історією його створення та своїм баченням зображеного.
До бесіди приєдналася і керівник шкільного мистецького гуртка «Чарівний паросток» Міщенко Тетяна Вікторівна. Вона розповіла про себе та своїх вихованців, презентувавши відеофільм «Знайомтеся: гурток «Чарівний паросток»!», у якому розповідалося про 5-річну діяльність гуртка, його будні, свята та творчі здобутки вихованців.
Після презентації свого творчого доробку наш гість  відвідав виставку робіт гуртківців та їх керівника, а також ознайомився з фотороботами Міщенко Т.В., що були представлені у шкільному фойє.
А на завершення зустрічі фотохудожник та його дружина провели справжню професійну фотосесію на шкільному подвір’ї та на спортивному майданчику, фотографуючи дітей та вчителів і водночас насолоджуючись красою місцевих осінніх краєвидів.
На добру згадку про цікаву та теплу зустріч Андрій Пилипович подарував школі свою фотороботу «Захід сонця на морі», на що отримав слова щирої подяки та побажання творчих успіхів від директора навчального закладу Світлани Олексіївни.
У подальших планах Вільшанської ГАШ -- проведення спільних творчих майстер-класів з викладачами та вихованцями школи-інтернату, нові творчі зустрічі з цікавими людьми та відомими митцями нашого щедрого на таланти краю.

Міщенко Т.В.
 
 
 
 
 

Переглядів: 117 |