Головна » 2018 » Лютий » 26 » Тісна робота з батьками – ефективний результат в освітньому процесі
22:12
Тісна робота з батьками – ефективний результат в освітньому процесі
 Найцінніше в людини – життя. Це багатство,  дароване вищими силами. І всі мріють, щоб воно було щасливим та красивим. Та мрії буває замало, до неї потрібно додати здоров'я і дбайливе ставлення до нього. Здоров'я не дається назавжди, не є постійним і незмінним. Воно потребує турботи  протягом усього життя. На розвиток дитини помітно впливає зацікавленість і активність батьків у шкільному житті.  Працюючи  над вирішенням завдань, ми будуємо невидимий ланцюжок між родиною і школою, який служить на благо усім учасникам навчально-виховного процесу. 
Це спільні турботи про те, щоб усім було цікаво і затишно в школі, як у рідній домівці:  бесіди, конкурси, спортивні змагання, робота батьківського комітету. 
Актуальними для педколективу є слова В.О.Сухомлинського: «Педагогічна ідея - це крила, на яких злітає педагогічна творчість. Ідея надихає колектив, і починається найцікавіше і найпотрібніше в шкільному житті - колективна батьківська робота». 
Саме завдяки тісній співпраці  батьки <  >вчителі <  >учні < > батьки можна досягти певних результатів в урочний і позаурочний час. Наші діти разом із батьками виступають на святах, спільно з учителями відпочивають у вихідні дні, отримуюють консультації в телефонному режимі. Відповідально батьки ставляться до прохань учителів. Цей раз не став винятком - майстер клас  від сім'ї Погарських з приготування 3-Д квітів із желе та трубочок. Олександр (учень 8 класу) детально розповів як приготувати желе, який потрібно обрати сік для замальовки та показав поетапно формування троянди. Кожен із учнів та вчителів мав змогу відчути себе новачком –кондитером. Наступний смаколик – трубочки. Завдяки маминій турботі тісто зроблене вдома, а в навчальному закладі залишилося їх приготувати та оформити. Все закінчилося чаюванням та спільним обговоренням, що і хто буде показувати на наступному тижні.    
Сьогодні наша школа надає учням не тільки певні знання, уміння та навички, а й виховує соціально адаптовану та громадсько-орієнтовану особистість, яка після закінчення школи успішно займе своє місце в житті. Саме у школі учні отримують знання, що надалі дозволять їм орієнтуватись у безлічі співтовариств і робити правильний вибір, тому що вже у шкільному віці сформувався громадський світогляд дитини. 
Ганага Н.М.

Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 67 |