Головна » 2018 » Січень » 14 » Святкуємо Старий Новий рік
22:41
Святкуємо Старий Новий рік
У нашого народу існує чудова традиція  - 13 січня відзначати старовинне свято Василя та Маланки, що є глибоко родинним дійством, об’єднуючим різні покоління українців. Отож, саме цього погожого зимового дня невеличка, але дружня команда вчителів та учнів Вільшанської ЗОШ зібралася у приміщенні ТРЦ Depo’t за запрошенням голови Благодійного фонду «Історія майбутнього»  Надії Олександрівни Іщук на «Старе Нове родинне свято Василя та Маланки». У цьому напрочуд цікавому заході взяли участь учні 7 і 8 класів, вихованці гуртка «Чарівний паросток» та вчителі - директор школи С.О. Сердюк, заступник директора Н.М. Ганага, керівник гуртка «Чарівний паросток» Т.В. Міщенко та вчитель математики Т.Л. Гулак.
Наша школа була презентована художньою виставкою робіт вихованців гуртка під назвою «Казкова зимова феєрія» та майстер-класом від Тетяни Вікторівни Міщенко «Створення ялинкової еко-іграшки з фетру». Упродовж майстер-класу дітлахи залюбки засвоювали головні прийоми роботи з тканиною, нитками та голкою, не забуваючи при цьому правила техніки безпеки, вивчені на уроках праці та під час гурткових занять. Їх старання не були марними: як наслідок кропіткої та наполегливої роботи - симпатичні фетрові рукавички, оздоблені аплікацією, стрічками та ґудзиками. Такими власноруч виробленими іграшками не соромно прикрасити зелену красуню ялинку або подарувати рідній людині чи другові.
Наш майстер-клас та вироби сподобалися і присутнім на святі почесним гостям - голові Засульської сільської ради Сергію Івановичу Бондаренку, начальнику відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Скибі Інні Михайлівні, головному редактору газети «Вісник» Людмилі Мефодіївні Бірюковій, громадському журналісту Тамарі Бірюковій та багатьом іншим. Сергій Іванович на честь свята отримав із рук Світлани Олексіївни Сердюк одну з таких рукавичок із найкращими побажаннями добра та достатку у новому році.
І діти, і дорослі із захопленням та зацікавленістю відвідали різноманітні майстер-класи, що були презентовані іншими майстрами. Серед них: ліплення з солоного тіста, виготовлення святкових пряників, ляльки-мотанки та інші. Але найбільше сподобався малечі чудернацький мейк-ап у вигляді тваринок - котиків, собачок, тигриків.
Неперевершеного святкового настрою додали гарні номери художніх колективів з Михнівців та Мацківців, де у ролях колядників виступили учні і вчителі шкіл, а також теплі слова привітання зі святами з вуст голови Засульської сільської ради С.І. Бондаренка.
Ми повернулися зі свята не тільки з чудовими враженнями та позитивним настроєм - ми привезли солодкі призи та почесну Грамоту від Благодійного фонду «Історія майбутнього» за активну участь у проведенні цього заходу та сприяння у збереженні й відродженні традицій рідного краю.
Щиро дякуємо за подароване свято та сподіваємося на подальшу творчу співпрацю з різними громадськими організаціями.
Міщенко Т.В.


Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 81 |