Головна » 2017 » Грудень » 20 » Щедрий дарунок у день святого Миколая
23:01
Щедрий дарунок у день святого Миколая
Мабуть, немає у нас в Україні, та і у світі людини, яка б не знала, хто такий святий Миколай, і не сподівалася б у цей день на отримання подарунків. З нетерпінням чекали цього свята і учні нашої школи, особливо 7 клас на чолі з класним керівником Тетяною Вікторівною. Ще б пак! Саме 19 грудня ми повинні були дізнатися про результати нашої участі у конкурсі дитячого малюнку «Вільні від насильства» в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів без насильства», що був оголошений сектором сім’ї та дітей виконавчого комітету Засульської сільської ради.
Наша школа була представлена плакатом на задану тематику, який створили учні 7 класу - Крець Тоня, Куксань Карина, Бойко Артем, Щелкунов Максим, Сірик Віка та Пишна Люда. Звичайно ж, не обійщлося без корисних порад та мудрих настанов класного керівника. А як інакше? Недарма ми завжди вважалися не просто навчальним закладом, а ще й другою домівкою, затишною, привітною та сповненою доброти, душевного тепла та взаєморозуміння, готовності прийти на допомогу у будь-який час.
Отож, 19 грудня, як і було заплановано, наша команда вирушила у подорож до Засульської сільської ради. Там у приміщенні сільського клубу ми опинилися на дивовижному дійстві, де вже панувала казкова атмосфера Новорічних та Різдвяних свят. Ми залюбки переглянули оригінальні виступи-щедрування акторів-аматорів, що презентували різні сільські клуби нашої громади, а також виступи талановитих школярів. 
Наш клас в числі переможців конкурсу запросили на сцену, де сільський голова Бондаренко С.І. та завідувач сектору сім’ї та дітей Векленко Л.М. урочисто вручили грамоту за перемогу та подарунки - солодощі і сертифікат на безкоштовну фотосесію у професійного фотографа.
Ми поверталися із Засулля радісні та схвильовані. Як все-таки приємно, коли робищ щось корисне не тільки для себе особисто, а і для своєї рідної школи в цілому! Щиро вдячні організаторам цього конкурсу за надану можливість розкрити свої творчі здібності та виявити креативний підхід до завдання!
Отож, разом до нових перемог та звершень! 
Класний керівник 7 класу Міщенко Т.В.


Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 108 |