Головна » 2017 » Грудень » 10 » Надихаючись красою сакури
17:32
Надихаючись красою сакури
7 грудня наші учні знову отримали чудову можливість продовжити подорожування Японією. Цього разу ми влаштували справжню мистецьку майстерню, бо на короткий час перетворилися на талановитих поетів та витончених художників.
Команди «Сакура» та «Самурай» отримали складне поетичне завдання - створити японські тривірші - хоку, використовуючи слова-підказки у конверті. 
Перш ніж приступити до роботи, діти дізналися (а старші учні згадали) про цей унікальний жанр японського мистецтва слова, його ідейно-художні  особливості, почули найкращі зразки, що вийшли з-під пера видатного майстра хоку Мацуо Басьо.
Обидві команди проявили свої поетичні здібності на вищому рівні: хоку вийшли пречудові.
А потім відкрилася художня майстерня. Тетяна Вікторівна запропонувала командам прикрасити ніжними квітами намальовані гілки сакури, використавши для цього паперові серветки,  клей та ножиці. Це завдання вимагало не тільки художнього смаку, а і неквапливості та зібраності, вміння працювати у групі.
Коли робота добігла завершення, важко було відірвати погляд від розквітлих гілочок японської вишні, такі вони були прекрасні. Навіть здалося, що ми дійсно опинилися посеред квітучого саду, де можна забути про повсякденні проблеми та турботи і насолодитися хвилинами спілкування з чарівною природою.
Ми попрощалися з Японією, дізнавшись багато цікавого та корисного, доторкнулися до її історії, традицій та культури, помилувалися її неповторними краєвидами, залишивши у пам’яті ніжний аромат квітучої сакури. А ще - отримали за активну участь у японському тижні солодощі.

Міщенко Т.В.


Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 97 |