Головна » 2017 » Грудень » 11 » Ми - проти насильства!
23:23
Ми - проти насильства!
У рамках виконання обласного плану заходів щодо проведення акції «16 днів проти насильства» сектором сім’ї та дітей виконавчого комітету Засульської сільської ради було оголошено творчий конкурс серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Вільні від насильства». Його мета - сприяння створенню вільного від різних видів насильства соціального простору, в якому дотримуються права людини, і, зокрема, наймолодших членів суспільства - дітей.
Наша школа також взяла активну участь у цьому конкурсі, бо ніколи не стояла осторонь цієї актуальної сучасної проблеми. Наші учні та вчителі презентували свої роботи у наступних номінаціях:
- малюнок від класу на тему «Не бийте дітей!» - колективна робота у жанрі плакату «Твій вибір - майбутня доля твоєї дитини» (7 клас, класний керівник - вч. Міщенко Т.В.);
- прозовий твір на тему «Дорога життя - вибір!» (учениця 6 класу Даценко А., керівник - вч. Ганага Н.М.);
- інформаційний буклет на тему «Насилля як соціальна проблема» (2 клас, класний керівник - Віннік Є.Р.).
Як відомо, нагородження переможців конкурсу відбудеться 19 грудня, саме у день святого Миколая. Свято, коли кожен - і дорослий, і дитина - не припиняють вірити в дива і очікують на омріяні подарунки. Віримо і сподіваємося на те, що цей день принесе нам перемогу!
Міщенко Т.В.


Конкурсні роботи можна переглянути за цим посиланням
Переглядів: 117 |