Головна » 2014 » Травень » 14 » Мамин день
14:40
Мамин день

Мама, матуся, матінка. Ці слова супроводжують нас із народження і до кінця життя. Мама – це та людина, яка дала життя, яка усіх оберігає. Мама – це квітка – у полі, у домі, у нашому житті, у серці.

/Files/images/200.jpg

У переддень Дня Матері у нашій школі відбулося свято «Для тебе, мамо». Учні школи були активними: початківці намалювали портрети своїх мам, старші – писали твори для мами і про неї. Але найцікавішою була фото виставка «Дитинство моєї матусі».

Кожна дитина підготувала віршоване привітання для присутніх мам, бабусь. А це: Шкарбан Д (2 кл), Ушко А. (5 кл), Даценко Я., Кравчук А. (6кл), Кисіль І., Чапалюк А. (7 кл), Гайдовська Є., Мазур В., (8кл), Качесова К., Куксань К., Курило А., Машовець В., Сіманова Є, Шевченко В., Щелкунов А. (9 кл). А учениці – Гайдовська Є., Качесова К., Мазур В. подарували усім пісенні вітання.

/Files/images/2001.jpg

Жінки – це ті люди , які встигають все: побілити, прибрати, зготувати їсти, виховати дітей і звичайно, зайнятися улюбленою справою – шиттям, в’язанням, плетенням та ін..

/Files/images/2003.jpg

Майстер – класи із виготовлення іграшок – плетених, в’язаних іграшок, вишивок показали бабусі – Лисак Л.П., Рябко О.,Мазур Г.А., Швецова Н.І.

Потрібно не тільки працювати мамам, а й відпочивати. Тому були проведені конкурси «Квіти для мами», «Намисто для бабусі» та інші./Files/images/2004.jpg

Із привітанням до присутніх виступила директор школи С.О. Сердюк, яка побажала присутнім здоров’я, благополуччя, миру. А також під оплески присутніх вручила обласну грамоту пошуковій групі «Сузір’я» за ІІ м. та презентувала книжку школи, де учні та вчителі узагальнили свою роботу./Files/images/2008.jpg/Files/images/2006.jpg/Files/images/2005.jpg

Переглядів: 117 |