Головна » 2017 » Листопад » 20 » Кожен день у нас цікавий, плідний і яскравий
19:59
Кожен день у нас цікавий, плідний і яскравий
  З 13 по 17 листопада у нашій школі проходив тиждень початкових класів. В його проведенні активну участь взяли учні 1-4 класів.
  Тиждень розпочався Днем любителів природи. Учні розгадували кросворди, ребуси. З захопленням поринули в казкову подорож у світ тварин. Разом з вчителем 3 класу Савицькою Т. В. учні відвідали зупинку «Кмітливих», де відгадували цікаві загадки про тварин. На другій зупинці шукали сліди тварин, на третій - розгадували ребуси. На зупинці «У світі цікавого» діти дізналися багато нового про верблюда та оленя. Найцікавіше було відновлювати прислів’я та розгадувати метаграми. За кожну правильну відповідь учні отримували фішки у вигляді тваринок, підрахувавши їх, ми визначили та нагородили переможця. На завершення Дня природи ми зробили висновок: «Треба берегти  природу, бо планета у нас одна!».
  В день рідної мови, який провела класний керівник 2 класу Віннік Є.Р., діти читали вірші про красу української мови, згадали прислів’я про мову. Учні взяли участь у   вікторині «Знавці української мови». Відгадували  загадки-жарти, добирали риму до слів, розгадували ребуси. Цікаво пройшли ігри «Утворіть нове слово»,  «Відгадайте», «Хто швидше?», «Слова - перевертні».  Перемогу у вікторині здобула команда хлопців. Школярі пересвідчились, що українська мова  багата, мелодійна, чарівна, материнська, солов’їна.
  У день математики, який був проведений класним керівником Коршак Л.М., діти малювали графічний диктант, який розвиває увагу і просторову уяву. Розв'язували задачі-жарти, цікаві логічні задачі, виконували завдання «Мудрої математики», показали вміння раціонально рахувати («Швидка математика»).  Команди добре справились із завданнями «Намалювати малюнок із геометричних фігур», «В гостях у геометрії». Перемогла команда «Чотирикутники» і отримала подарунки від «Смачної математики».
  17.11.2017. був проведений захід з літературного читання. Для дітей початкової школи були проведені такі конкурси: 1. «Доповніть прислів’я»; 2. Гра «Літературна математика»; 3. Вправа «Намистинки»; 4. «Бюро знахідок»; 5.Вікторина «З якої казки». Було створено 2 команди, хлопці та дівчата. Діти вибрали капітанів команд та придумали назви. Команда хлопців називалась «Вовки», команда дівчат «Кошенятки». З рахунком 30 : 21 виграла команда дівчат.
  У день казки, який пройшов під гаслом «Хто багато читає, той багато знає», школярі поринули у світ чарівної мелодії художнього слова, здійснили гру-подорож «Казковий вернісаж». Класні керівники разом зі своїми учнями підготували інсценізацію казок. 1 клас – «Рукавичка», 2 клас – «Півник та двоє мишенят», 3 клас – «Червона Шапочка», 4 клас – «Колобок». Діти показали, що вони вміють і знають, були активними, справжніми акторами. 
  Урочисте закриття тижня початкових класів відбулося на лінійці, під час якої були підведені підсумки, нагороджено переможців. 
Ми прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку. Сподіваємося, що цього разу це нам вдалося.
Савицька Т.В.

 
 
 
 
  
 
 

Переглядів: 144 |