Головна » 2018 » Січень » 5 » Казкове новорічне свято у школі
22:22
Казкове новорічне свято у школі
  Новорічні свята - чарівні. У переддень Нового року, 28 грудня 2017 року, для учнів 1-9 класів  в актовій залі нашої школи пройшло Новорічне свято. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу -  прикрасити новорічну  ялинку, актову залу  сніжинками, гірляндами та іграшками. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року.
  В цей  день у всіх учнів, вчителів та батьків  був передсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. Класні керівники з дітьми старших класів підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, конкурсами,  піснями та хороводами. Але учні молодших класів не хотіли залишитись  осторонь і  підготували свої новорічні виступи: пісні, танці, інсценізації… По закінченню свята Дід Мороз та Снігуронька  подарували солодкі подарунки. 
  З Новим роком привітала всіх присутніх директор школи Сердюк Світлана Олексіївна. Дякуємо за підтримку у проведенні Новорічного  свята агрофірмі «Агротехнологія»!
  Гарним настроєм, радістю, відчуттям  чарівної новорічної  казки  – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть Новий 2018 рік.
Віннік Є.Р.

Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 127 |