Головна » 2014 » Травень » 20 » День Європи у Вільшанській ЗШ І-ІІ ступенів
14:51
День Європи у Вільшанській ЗШ І-ІІ ступенів

/Files/images/ep1.jpg

20 травня у рамках проведення Дня Європи у нашій школі відбулося велике свято: педагоги та учні чотирьох шкіл Вищебулатецького методичного округу зустрілися, щоб відзначити у дружньому колі цей знаменний для всієї європейської спільноти день.

Розпочалося свято з виступу малечі – учнів 2 та 3 класів. Вони привітали глядачів танком та пісенькою про веселкові кольори англійською мовою.

/Files/images/ep2.jpg

Потім слово було надане гостям. Дійсно, вони приїхали не з порожніми руками. Тут був запальний, сповнений пристрасті та водночас стриманий і шляхетний грецький народний танець сіртакі від дівчаток із Новаківської школи. Учасники «Євроклубу» з Вищого Булатцю презентували Францію цікавою розповіддю про країну, а представники Нижчебулатецького навчального закладу продемонстрували німецький національний одяг та заспівали народну пісню німецькою.

/Files/images/ep3.jpg

Наступними презентували свій «Європроект» учні Вільшанської школи. Керівник проектної роботи вчитель англійської мови Міщенко Тетяна Вікторівна демонструвала електронні презентації європейських країн, а діти цікаво та змістовно розповідали про найбільш визначні факти з історії, географії, економіки цих держав, про народні традиції та звичаї, національний одяг та кухню країн, презентували їх культурні «родзинки» - видатних осіб, твори літератури, живопису, архітектурні пам’ятки минулого. Всього було охоплено 5 європейських держав: Велика Британія, Австрія, Франція, Польща та Італія.

/Files/images/ep4.jpg

На завершення кожна група учнів, що представляла певну країну, розповіла про її «візитну картку», а юні артисти втілили розповіді у життя своїм співом та танками. Так, Мазур Влада ( 8 клас) та Качесова Карина (9 клас) чудово обіграли відеозапис виступу гурту «Бітлз» та заспівали славетну пісню «Вчора». Учні 8, 9 та 3 класів подарували всім присутнім вічно живий віденський вальс, а представники 6 та 7 класів відтворили життєрадісний характер народного польського гуляння, станцювавши польку. Відома пісня «Вічна любов» у виконанні Мазур Влади пролунала як романтичний музичний сувенір із самого Парижу.

/Files/images/ep5.jpg

І, нарешті, остання презентована країна – Італія. Її «візитною карткою» стала улюблена всім світом національна страва – піца. Всі присутні на святі були приємно вражені тим, що кожен із них пригостився міні-піцою, приготовленою руками вільшанських педагогів. Таким чином, всі учасники свята були нагодовані не тільки духовно, а і в прямому сенсі цього слова.

/Files/images/ep6.jpg

Директор школи Сердюк Світлана Олексіївна подякувала гостям за цікаві виступи і побажала миру, щастя, добра й успіхів дітям та їх вчителям. Вона також висловила надію на те, що це не остання зустріч шкіл на окружному рівні і що необхідно продовжувати та зміцнювати цю встановлену традицію. Отож, єднаймося та разом крокуємо до Європи!

Переглядів: 109 |