Головна » 2018 » Лютий » 10 » День Безпечного Інтернету
19:29
День Безпечного Інтернету
6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Учні нашої школи також долучилися до проведення заходів. Вчитель інформатики Гулак Т.Л. провела опитування в учнів 5-9 класів і з’ясувала, що діти цього віку проводять в Інтернеті, в середньому, 2,5 години свого часу (60% опитаних під контролем батьків). 
7 лютого 2018 року за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України  та компанія ERC  запросили школярів відзначити цей день разом зі всім світом. Ми приєдналися до онлайн-уроку в системі Cisco Webex. Розпочав вебінар лектор, представник Департаменту кіберполіції Національної поліції України з теми «Персональна безпека в Інтернеті на прикладах». Лектор Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки розповіла нам про «Захисні прийоми для безпечного використання Інтернету».
День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.
Гулак Т.Л.


Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 67 |