Головна » 2017 » Грудень » 8 » Бути людиною...
19:01
Бути людиною...
Бути людиною – означає любити інших такими, якими вони є. Це веде до об’єднання людей. Любити – це не означає просто робити щось для когось, але це означає допомогти іншій людині відкрити, що вона неповторна, безцінна, гідна поваги.
 (Жан Вольє)

Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Не дивно, що в давні часи і навіть аж до сучасної історії у людей, яких ми зараз відносимо до категорії - люди з інвалідністю, було дуже мало шансів на виживання взагалі. Це страшна правда - завжди і у всі часи турбота про людей з інвалідністю в основному трималася на щирій добрій волі окремих людей. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми, як і всім нам. Ми всі рівні перед Богом.
У цей День ми приєднуємося до підтримки дітей з вадами, бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. 
У нашій школі відбулася дружня зустріч із дітьми з обмеженими можливостями. Вони мали змогу подивитися виступ учня 8 класу Погарського Олександра з гирьовими вправами під керівництвом учителя історії Ковалевича Олександра Миколайовича. А потім діти і самі мали змогу попробувати себе у гирьовому спорті.

Сердюк С.О., директор школи

Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 105 |