Головна » 2017 » Листопад » 7 » Активні канікули
22:25
Активні канікули
Плідно пройшли канікули в нашій школі.
У понеділок, 30 жовтня було проведено інформаційний журнал «Справжні патріоти України», упродовж якого діти ознайомилися з біографіями наших  земляків, бійців, які загинули, виконуючи свій патріотичний обов’язок у зоні АТО. Учні під керівництвом вчителів займалися упорядкуванням матеріалів до книги бойової слави про старшого солдата Шаблю Леоніда Івановича, мешканця села Мгар, який зараз є керівником громадської організації ветеранів АТО Лубенщини. 
Вівторок та середа пройшли під знаком творчості і креативу. У ці дні відбулися заняття гуртка «Чарівний паросток», на яких старші вихованці під керівництвом Міщенко Т.В. займалися проектною роботою «Гончарні традиції Полтавщини», із задоволенням працюючи з художньою глиною. В їх умілих руках ожили коник, півники, господар із  господинею, колодязь, тин зі соняшниками, словом, все те, без чого так важко уявити традиційну українську оселю. Менші члени гуртка фантазували на папері за допомогою пензлів та фарб щодо майбутніх омріяних професій. На  заняттях, як і завжди, панували взаємодопомога, колективний підхід до вирішення завдання та неабияка креативність.
У четвер діти мали чудову нагоду позмагатися у різних видах спорту.  Але найбільше припав до душі учням настільний теніс. Прискіпливим та суворим, але справедливим суддею був вчитель фізичної культури Буднік А.В.
П’ятниця ознаменувалася годинами спілкування класних керівників з учнями: хто на екскурсіях у місті, а хто у школі розповідав про здоров’я як найбільший скарб, попереджав про небезпечність шкідливих звичок, про пожежну безпеку тощо.
Творчо працював і вчительський колектив. Було проведено засідання методичних об’єднань, педагогічної ради, відбулася зустріч із головним бухгалтером школи. За період канікул педагоги разом із дітьми впорядкували свої класні кімнати та визначили план спільних дій на ІІ чверть.

Директор школи С.О. Сердюк

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Переглядів: 108 |