Жінки бувають різні, як квіти весняні,

Як хризантеми пізні і як п’янкі пісні,

Як спогади криничні, як мандри крізь літа—

Чарівні, мудрі, вічні, як юність золота.

/Files/images/zx1.jpg

Весна – чарівна пора. Весна – це жінка – чудесна, тепла, красива і завжди очікувана. Саме в цю пору, коли оживає земля після морозів, сірості і темноти, хочеться говорити гарні слова, дарувати подарунки, робити сюрпризи, ходити до лісу і милуватися першими квітами.

Ранньою весною ми дякуємо мамам, бабусям, сестричкам, тьотям – усій чарівній половині людства, за їх любов, турботу, переживання, очікування.

/Files/images/zx2.jpg

У нашій школі відбулося свято « 8 Березня», на яке завітали найрідніші люди учнів. Свій виступ розпочали учні 2, 4 та 1-3класів, представивши дійство «Весна - чарівниця»: хлопчик вирішив назбирати квітів для своєї мами, але першоцвіти переконали його намалювати букет, а не рвати квіток.

Весна – чарівниця подарувала Олексійкові олівці для гарного малюнку, а квітам – тепле сонечко, усі герої виконали запальний танок та чудові пісні.

/Files/images/zx3.jpg

Свій виступ продовжив клуб «Юних джентльменів», які привітали присутніх із святом та подарували незвичайні подарунки – свої милі усмішки та частівки.

/Files/images/zx4.jpg

Не забарилися привітати і баба Палажка з бабою Параскою, та славнозвісні «Вільшанські бджоли».

/Files/images/zx5.jpg

Прозвучали віршовані та пісенні вітання і від дівчаток школи для своїх матусь, бабусь та учителів школи.

На завершення свята учні подарували присутнім танок та квіти із жіночих імен.

Із вітальним словом виступила директор школи Світлана Олексіївна, яка подякувала дітям та організаторам за свято, та привітала жінок із початком весни, побажавши тепла, любові, здоров’я та миру.