/Files/images/1t1.jpg

Від співпраці школи з батьками залежить успіх навчально-виховного процесу. Школа тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування та батьківською громадськістю. Всі заходи, які проходять у школі, проводяться за участі батьків, а деякі з них – із залученням Мгарського сільського голови – Шевченко Марії Іванівни.

/Files/images/1t2.jpg

У навчальному закладі діють: Піклувальна рада, Рада школи, батьківський комітет, громадська комісія по харчуванню, у членство яких залучені батьки, які тісно співпрацюють зі школою.

/Files/images/1t3.jpg

Заступником голови Піклувальної ради є с/голова Шевченко М.І., яка допомагає вирішити фінансові питання зі спонсорами оздоровчої кампанії та Новорічних свят.

/Files/images/1t4.jpg

Рада школи сприяє підвищенню навчально-виховного процесу та взаємодії із сім’ями учнів; стимулює моральне та матеріальне заохочення учнів, підтримує обдарованих дітей.

/Files/images/1t5.jpg

Батьківський комітет постійно вирішує питання підвозу дітей на районні предметні олімпіади та різні конкурси. Співпрацюють у підготовці до різних свят, шкільних та позашкільних заходів.

/Files/images/1t6.jpg

У 2013-2014 навчальному році проведено 3 зустрічі із поетами Лубенщини: Ганною Кревською, Раїсою Плотниковою та нашою землячкою – Наталею Шаблею. Гостями були батьки учнів та голова сільської ради.

/Files/images/1t7.jpg

Батьки допомагають в організації та проведенні ремонту шкільних приміщень, зокрема спрацювали у вирішенні питання ремонту додаткового приміщення для розширення площі на одного учня.

Учителі проводять з батьками:

1. Батьківський всеобуч на теми:

- Як допомогти учням у навчанні.

- Виховання морально-стійкої і вольової людини.

- Профілактика правопорушень.

- Як зберегти здоров’я учнів (зустріч із фельдшером).

- Психологічна підтримка дитини та інші (із залученням психолога).

2. Постійно випускають буклети з порадами для батьків.

3. Проводять анкетування, знайомлять батьків із новинами освіти (газетою НЛО), новинами Лубенського району (інформаційний бюлетень «Новини Лубенського району»)

/Files/images/t1.jpg

Завдяки цікавим виступам і доповідям, порадам вчителів, ми домоглися явки батьків на батьківські збори - 80%.

/Files/images/t2.jpg

Громадська комісія з питань харчування відвідує харчоблок із перевірками та порадами. Головою цієї комісії є фельдшер Вільшанського ФАПу Конько Н.М., яка надає, при необхідності, кваліфіковану допомогу як теоретично, так і практично.

/Files/images/t3.jpg

Учителі та учні нашої школи не стоять осторонь заходів, які проводяться на території Мгарської сільської ради. Це: проведення мітингу біля Пам’ятника Невідомому солдатові; вшанування подвигу чорнобильців біля Алеї Памяті; дні сіл Мгар , Вільшанка, Лука; у святкуванні 90-річчя району, у Днях вшанування ветеранів праці, жінок (8 Березня) та ін.

Всі заходи, які проводяться спільно з органами місцевого самоврядування та батьківською громадськістю, висвітлюються на сайті школи, у шкільній газеті та буклетах, які отримують батьки при зустрічі, ознайомлюючись із новинами життя школи.

/Files/images/t4.jpg

Робота з батьками по вивченню народних промислів

Батьки разом із дітьми творять чудеса

/Files/images/t5.jpg

Участь у районних заходах : 90 – річчя Лубенського району

Співпраця з Головним отаманом Козацької громади Полтавщини, генералом-полковником Служби козацького самоврядування України, Сергієм Тимошенком

/Files/images/t6.jpg

Співпраця зі спонсорами (допомога у саджанні квітів)

Волонтерська робота

Поїздка в «Ліниву Віру» за сприяння батьків

/Files/images/t7.jpg

Співпраця з органами самоврядування району

Співпраця із органами кримінальної міліції у справах дітей

Капітаном міліції Брюховецькою Світланою Григорівною

/Files/images/t8.jpg

Співпраця зі школами округу- Євроклуб

«Акції добра» зустріч із дітьми школи-інтернату

/Files/images/t9.jpg

Запорука успіху – в єдності школи, батьків та громадськості!