/Files/images/gd1.jpg

Під такою назвою пройшов конкурс малюнків у нашій школі. Учні початкових класів відповідально поставилися до запропонованого завдання і виконали не по одному, а аж по два малюнки! Фантазії малечі не було меж: це і фантастичні будинки, шикарні їдальні, пишні хороми для птиць. У нелегкій боротьбі перемогу здобули:

/Files/images/gd2.jpg

1 місце – Шкарбан Діана (2 клас); 2 місце посіли – Машков Олексій, Машкова Діана (4 клас), Повстюк Ілля, Мухомор Дарина та Даценко Аліна (2 клас). Лауреатами стали: Повстюк Анастасія, Мазур Володимир, Шевченко Сергій, Погарський Дмитро Яковлева Анастасія (1 клас), Волков Іван, Кисіль Тіна (2 клас); Сірик Вікторія, Пишна Людмила, Щелкунов Максим, Крець Антоніна, Куксань Карина (3 клас), Погарський Олександр, Кисіль Володимир, Мунтян Тетяна (4 клас); Гайдовська Євгенія та Мазур Владислава (8 клас).

/Files/images/gd3.jpg

Учитель біології, Забара А.С., на загальношкільній лінійці розповіла присутнім і про зимуючих птахів та наголосила як правильно годувати цих птиць. Організатор заходу – Альона Сергіївна – нагородила переможців цінними п