Сьогодні, як ніколи, сонце поспішало вставати. Раненько умилося, причепурилося і вийшло у світ. Нині усі його чекають, а воно жде свята,

свята Останнього дзвоника. Дітлахи радісні і веселі поспішають до школи, бо знають, що попереду тепле літечко. Лише у випускників зволожені очі, бо учні розуміють, що через декілька тижнів закінчиться безтурботне життя, попереду – дорослість.

Ведучі, Гайдовська Євгенія та Мазур Владислава розпочинають урочисту лінійку і під оплески присутніх запрошують випускників.

/Files/images/130.jpg

А їх в цьому році -8, 4 хлопчики: Панченко Вадим, Машовець Вадим, Шевченко Володимир, Щелкунов Антон і 4 дівчинки: Качесова Карина, Курило Аліна, Куксань Катерина, Сіманова Євгенія.

/Files/images/131.jpg

Із привітальним словом виступила директор школи Світлана Олексіївна Сердюк. Вона побажала учням гарно відпочити влітку, випускникам здати ДПА на достатньому та високому рівнях, а батькам терпіння і здоров’я. Зауважила, що протягом навчального року діти і батьки творчо і багато працювали. Грамоти із рук директора отримали: Качесова Карина (за районну перемогу в олімпіадах з рос.мови та біології), Машков Олексій (за районну перемогу в конкурсі Яцика), Шевченко Сергій, Сірик Вікторія, Погарський Олександр, Ушко Анна, Даценко Ярослава, Кравчук Анна, Чапалюк Анастасія, Гайдовська Євгенія та Мазур Владислава – за активну участь у шкільному житті. Такі ж подяки отримали мами, бабусі – Мазур Яніна, Лисак Людмила, Гелеверя Ганна, Рябка Олена та Швецова Надія, і тато – Чапалюк Володимир.

/Files/images/132.jpg/Files/images/133.jpg

До присутніх із привітальним словом звернулася голова сільської ради – Шевченко Марія Іванівна.

Учні 1 класу зичили випускникам здійснення бажань та втупити до навчальних закладів. Про себе на згадку подарували подарунки.

/Files/images/134.jpg/Files/images/135.jpg

До своїх випускників-початківців звернулася учителька 4 класу Курило Світлана Петрівна та вручила диплом випускника.

Звучало поздоровлення і від батьків – Машовець Світлани, яка побажала своїм дітям здоров’я, благополуччя та миру і обсипала усіх житом-пшеницею.

Учні початкових класів подарували випускникам пісню англійською мовою та танець.

Із найщирішими привітаннями звернувся до дев’ятикласників і класний керівник Буднік Анатолій Вікторович, на згадку подарувавши дзвіночки та вручивши грамоти району за спортивну перемогу Чапалюк А., Гайдовській Є., Курило А., Качесовій К., Панченку В., Машовцю В., Сімановій Є., Щелкунову А., Шевченку В.

/Files/images/136.jpgІз словами подяки вчителям, батькам виступили учні 9 класу і подарували усім пісню та танець. А для вчителів заспівала учениця 8 класу Мазур В.

/Files/images/137.jpg

Ведучі нагадали випускникам, що сьогодні для них звучатиме в останній раз дзвінок. Його подали – Щелкунов А. та Повстюк А.

Під чарівну шкільну мелодію учнів 9 класу до школи завели батьки.

/Files/images/138.jpg

/Files/images/139.jpg

Ганага Н.М.,

учитель укр. мови та л-ри Вільшанської ЗШ І-ІІ ступенів .