Прохолодний ранок. Сонце ще тільки-но показало перше проміння. Десь у гущавині витьохкує соловейко. Кує зозуля комусь літа. Де-не-де скрикне пташина. У річці скинеться рибина. Тихо і спокійно. Тихо і спокійно уже 68 років.

«Ось уже більше півстоліття зустрічаю я весну, схиливши голову. Кожного року провідують мене мої однолітки з онуками, правнуками, приходять учні, несучи квіти. А я тут, на одному місці…/Files/images/dp1.jpg

Та я гордий, що зміг захистити, що прожив своє коротке життя недаремно. Я дав життя майбутнім поколінням на багато – багато років, століть…», - так роздумував Невідомий Солдат.

/Files/images/dp2.jpg

Дякуючи їм, молодим, сміливим, відчайдушним, хоробрим, безстрашним, відважним, рідним і далеким, хлопцям і дівчатам, чоловікам і жінкам, ми живемо без пострілів, без страхів.

І кожного року, 9 травня, ми йдемо до пам’ятника Невідомому Солдатові, щоб ще раз низько поклонитися, згадати і вшанувати загиблих, пообіцяти, що ніколи не забудемо їхніх героїчних вчинків і намагатимемося не допустити війни…

/Files/images/dp3.jpg

Урочисті мітинги відбулися у селах Вільшанка та Мгар. Із привітальним словом виступила заступник голови райдержадміністрації Мартиневська В.В., яка побажала ветеранам, учасникам війни здоров’я та довголіття. А далі зазвучала музика. Учні нашої школи віншували присутніх своїми виступами та дарували односельчанам весняні квіти.

Ганага Н.М.

учитель української мови