Головна » 2017 » Жовтень » 8 » Зі святом, дорогі учителі!
16:57
Зі святом, дорогі учителі!
У слові «вчитель» — все життя і мрії,
Політ душі і веселковий цвіт.
Найкращі помисли, свята любов, надії,
І вчитель сам — це неповторний світ.
Він все життя з відкритою душею
Йде до людей, щоб світло донести.
Учитель сяє для усіх зорею
І відкриває їм нові світи.


Щорічно в першу суботу жовтня в більш ніж 100 країнах світу відзначається одне з  найповажніших свят – День вчителя. Це свято для всіх вчителів та працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства.
День учителя… Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні – день учнівського самоврядування. Саме в цей день учні можуть відчути себе вчителями і дізнатися, як важко буває вчителю, коли учні зовсім його не слухають і галасують на уроках…
Учні  школи підготували святковий концерт на честь вчителів, де висловлювали свою щиру подяку за любов, розуміння, за те, що допомагають стати на вірний шлях. Ведучими концерту були Мунтян Тетяна, учениця 8 класу та Ушко Анна, учениця 9 класу. На святі звучали пісні, жарти, вірші, розігрувались сценки, демонструвались презентації, відеокліпи. І учні, і вчителі були задоволеними.
Школярі  вітали своїх улюблених вчителів, дарували їм квіти. Проте найголовніший подарунок у цей день - це вираз подяки та безмірної поваги до такої нелегкої, але так потрібної вчительської праці.

Віннік Є.Р.

 
 
 
 
 
Переглядів: 93 |