Головна » 2018 » Квітень » 5 » Жодного дня без творчості!
21:23
Жодного дня без творчості!
Вихованцям гуртка «Чарівний паросток» Вільшанської ЗОШ немає часу сумувати - вони постійно творчо працюють, готуючись до різноманітних виставок та конкурсів. 
Цього разу найбільш активні члени гуртка взяли участь у міжрайонному конкурсі малюнків, що був оголошений народним депутатом України К. Іщейкіним. Тематика конкурсу дуже актуальна та носить патріотичний і гуманістичний характер - «З любов’ю до рідного краю». Мета цього конкурсу, перш за все, - прищеплення любові до України, до своєї малої батьківщини, посилення уваги та інтересу до видатних пам’яток історії й архітектури Лубенщини.
Роботи учнів, що були відібрані на першому (шкільному) етапі конкурсу, прийматимуть подальшу участь у змаганні за широке визнання та неабияку грошову винагороду. Це «Ласкаво просимо до нашої оселі!» (Крець Антоніна), «Відродимо Замкову гору для нащадків!» (Шкарбан Діана), «Немає кращої землі» (Кисіль Тіна), «Наталка Полтавка» (Ушко Анна), «На бабусиному подвір’ї» (Волков Іван) та «Окраса Лубенщини - Мгарський монастир» (Бойко Артем). Кожен з малюнків відображає чудову красу та неповторний дух української землі.
Напередодні роковин Чорнобильської аварії ми також взяли участь у конкурсі малюнку за темою «Чорні крила біди», ініціатором якого стала Спілка ветеранів Чорнобиля Лубенщини. Робота Бойка Артема під назвою «Скорбота та надія Чорнобиля» у символічних образах розкриває тему перемоги життя над смертю.
Бажаємо кожному з юних художників яскравого успіху та сподіваємося на перемогу! Разом очікуємо результатів наприкінці травня.
Міщенко Т.В.


Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 42 |