Головна » 2018 » Квітень » 21 » За чисте довкілля
15:53
За чисте довкілля
Кожного ранку з вікна власного будинку чи квартири ми бачимо дерева, кущі, траву, квіти, птахів, комах, тварин. Це все природа. Людина — частина її. Але люди чомусь стали частіше забруднювати навколишнє середовище чи то в місті, чи в селі – кинули папірець з-під морозива, чипсів, цукерок, жбурнули використану бляшанку, створили стихійне сміттєзвалище серед вулиці… Від людини залежить, чи збереже вона природу, чи зруйнує. Нам подобається чисте повітря, прозора вода в річках, зелена трава на лугах, могутні дерева в лісах. Це життя. І наш обов'язок — зберегти його. 
У квітні місяці, коли зеленіє трава, розпускаються дерева, традиційно проходить акція «За чисте довкілля»,  метою якої є створення сприятливого для життєдіяльності  учнів довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя школи, відновлення належної чистоти і порядку на  території  районів, міст та сіл  після зимового періоду.
Учні, педагогічний колектив, обслуговуючий персонал закладу взяли активну участь в акції.
 Робота розпочалася  з прибирання шкільного подвір’я. За кожним  класом   відведена своя ділянка, за яку вони несли відповідальність. Школярі загрібали, збирали та виносили сміття, висаджували дерева та кущі. Молодші школярі збирали папірці, сухе гілля. Вчителі та обслуговуючий персонал виконували більш важчу роботу.
Кожен учасник акції сподівається, що наше навколишнє середовище буде чистим і люди не будуть смітити під час прогулянок у лісі, біля водойм, річок. 
Ганага Н.М.

Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 53 |