Головна » 2018 » Квітень » 21 » Віддаємо шану подвигу героїв - чорнобильців
15:31
Віддаємо шану подвигу героїв - чорнобильців
Незабаром  26 квітня  виповниться 32 роки з дня страшної трагедії українського народу і всього людства в цілому - аварії на Чорнобильській АЕС. Гірка пам’ять про ті трагічні події, спогади про звичайних людей, що стали справжніми героями, захистивши сотні, тисячі своїх співвітчизників від смертоносного ядерного полум’я, живуть  донині в серцях людей старших поколінь. До цієї пам’ятної дати також долучається  юне покоління.
19 квітня у лубенському кінотеатрі "Київська Русь" відбувся І -й відкритий дитячо-юнацький фестиваль чорнобильської пісні "Пам’ять Чорнобиля". Започаткований він ЛМГОІ "Ветерани Чорнобиля", за сприяння Лубенської міської ради, підтримки БФ «Центр суспільних ініціатив», а також депутатів обласної та міської ради.
Участь у фестивалі взяло більше сотні артистів, співаків та декламаторів шкіл Лубенщини, які творчо змагалися у трьох номінаціях: "Кращий соліст-вокаліст", "Кращий поет-декламатор" та у конкурсі малюнку "Чорні крила біди".
Від нашої школи  у цьому урочисто-піднесеному творчому дійстві взяли участь двоє учнів - Сірик Вікторія (керівник - Плішенко В.П.) та Бойко Артем (керівник - Міщенко Т.В.), 7 клас. Артем створив малюнок під назвою «Скорбота та надія Чорнобиля», а Віка презентувала на сцені власний вірш. 
Рівень виконавців у всіх номінаціях на цьому конкурсі був дуже високим, тому поважне журі обрало кращих із кращих. Наші діти також отримали дипломи за участь,  і це послужило стимулом для самовдосконалення щодо підготовки до конкурсу наступного року. Вітаємо з отриманням дипломів та бажаємо нових творчих звершень!
Міщенко Т.В.

Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 34 |