Головна » 2018 » Квітень » 16 » Відбувся третій LEGO-фестиваль для учнів початкових класів на тему «Вода й людина»
23:49
Відбувся третій LEGO-фестиваль для учнів початкових класів на тему «Вода й людина»
Всі діти (та й не тільки діти, якщо бути чесним) обожнюють грати в ігри, а особливо створювати щось нове, втілювати свої творчі ідеї в життя. І ось саме LEGO задовольняє безліч із параметрів ідеальної гри.
11 квітня на базі ОЗ «Засульська ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія» відбувся третій LEGO-фестиваль для учнів початкових класів на тему «Вода й людина” та представлені  рухомі LEGO-моделі на тему "Пригоди води”.
Конкурсанти з семи закладів загальної середньої освіти представили шляхи вирішення проблеми води на Землі в рамках міжнародного проекту «Вода й людина».
Команди використали наукові методи й інженерні прийоми для розв’язання завдань. Готуючись до процесу проектування, учасники проводили власні дослідження на одну з тем: пошук, транспортування і зберігання питної води, виявлення й видалення забруднень, використання води при виробництві продуктів харчування, утилізація стічних вод, контроль промислового або сільськогосподарського стоку в природних водоймах.
Інновації команд оцінювало журі у складі Гонти Т.В.  – директора методичного кабінету Засульської сільської ради, Кравченко Л.Г. – головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту, Лісної С.Г. – методиста методичного кабінету Засульської сільської ради.
Команда Вільшанської ЗОШ І-ІІ ступенів «LEGO- Банда» отримала в нагороду розвивальну гру та грамоту в номінаціях «Ефектна презентація» і «Найбільш ґрунтовне дослідження».
Віннік Є.Р.

Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 51 |