Головна » 2017 » Грудень » 3 » Творча зустріч друзів
23:01
Творча зустріч друзів
На минулому тижні у нашій школі відбулося справжнє свято, свято дружби, єдності та творчості. Наші вчителі та діти радо зустрічали давніх друзів - учнів Лубенської школи-інтернату на чолі з вихователем Світланою Володимирівною. Метою цієї чергової зустрічі було провести творчі майстер-класи та обмінятися не тільки своїм досвідом, навичками та уміннями створювати цікаве власними руками, а і поділитися думками та враженнями від побаченого.
Світлана Володимирівна на початку зустрічі подарувала нашій школі своєрідний талісман наступного 2018 року - аплікацію з фетру із зображенням кумедного песика. Також вона представила присутнім талановитого юного художника,  вихованця інтернату  Тараса, який захоплюється малюванням картин на релігійні мотиви, виявляючи при цьому неабияку оригінальність та самобутність.
І ось нарешті  вчителі і діти із завзятістю та захопленням приступили до створення колективних робіт. Майстер-клас з виготовлення веселої новорічної ялинки провела вчитель математики Тетяна Леонідівна. Вона навчила дітей створення екологічної ялинки з паперу із дитячих долоньок. Прикраси-кульки зробили з ватяних дисків, розфарбувавши їх у яскраві кольори.
Разом із  вихователем Світланою Володимирівною учні створили еко-картину з фетру «Новорічний пейзаж». Юні дарування - майбутні художники Ліза та Тарас працювали з керівником гуртка «Чарівний паросток» Тетяною Вікторівною, яка показала майстер-клас з виготовлення новорічної витинанки «Янгол» та подарувала її вихованцям школи-інтернату з найкращими побажаннями добра, любові та здоров’я у Новому році.
Фотосесія на добру згадку - і прийшов час прощатися. Але ми сподіваємося, що цей похмурий дощовий день став набагато світлішим від добрих посмішок, теплих слів, щирої невимушеної атмосфери у колі небайдужих, творчих людей.
До нових зустрічей, друзі!
Міщенко Т.В.


Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 75 |