Головна » 2018 » Червень » 9 » Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі!
19:40
Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі!
У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.
 Воно сумне і радісне водночас. Радісне – бо закінчився ще один навчальний рік, а сумне, бо шкільний дзвоник пролунав востаннє для випускників. Свято Останнього дзвоника відбулося 25 травня в нашій школі. 
 Святкували це свято всі: первачки, які успішно опанували свою першу книгу – Буквар. Та найбільш хвилюючим є це свято для наших дорогих випускників.
Свято Останнього дзвоника пройшло в теплій, хвилюючій атмосфері, в дусі духовного єднання поколінь та на високому патріотичному рівні. Випускників школи вітали першокласники, які подарували різнокольорові кульки, що символізували мир, злагоду, успіх та любов. Бо доля нашої України у руках сьогоднішніх випускників, які готові творити її майбутнє.
Виступаючі щиро зичили випускникам знайти свою життєву стежину, успішно навчатись, здобувати подальшу освіту, щоб стати достойними, реалізованими, щасливими людьми, гідними громадянами нашої держави. Побажали всім дітям успішних іспитів, гарного літнього відпочинку, мирного неба, міцного здоров’я і найкращих перспектив.
Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін виряджає у самостійну життєву дорогу. Хочеться вірити, що їм не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі, взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни.
В добру путь, випускники!
Віннік Є.Р.
Переглядів: 27 |