Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Родинне вогнище власними руками
17:28
Родинне вогнище власними руками
У прекрасну пору осені, коли під ногами шелестить золотаве листя, хочеться зустрічей, розмов - незвичайних, особливих, родинних.
Тож 17 жовтня учні нашої школи стали учасниками міжнародного волонтерського проекту "Volunteer community”, який у своїй діяльності покликаний об’єднувати дітей.
На гостину до сільської Мгарської бібліотеки завітали представники єврейської громади  м. Лубен (голова общинного центру Любов Перебийніс) та учні нашої школи з учителями Ганагою Н.М. та Гулак Т.Л.
Пані Люба для гостей провела майстер – клас з глинотерапії. Основне завдання – створити символічне родинне вогнище. Діти та вчителі разом виробили макет садиби, саду, батьків та дітлахів, школи та учнів і запалили символічне сімейне багаття.
У процесі створення сімейного вогнища велася бесіда про важливість родинних духовних цінностей, про роль батька і матері в сім’ї, неоцінну роль миру на всій землі. 
Для подальшої роботи дитячого клубу за інтересом «Дивосвіт + я» (Мгарська сільська бібліотека) та гуртка «Чарівний паросток» (Вільшанська ЗОШ І-ІІ ступенів) волонтери подарували глину.

Ганага Н.М., Шабля Н.Г.


 
 
 
Переглядів: 67 |