Головна » 2018 » Травень » 3 » Подарувати надію на життя
22:25
Подарувати надію на життя
 Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. І ніхто ні від чого, на жаль, не застрахований. Коли у нас все добре, ми мало замислюємося про проблеми інших. Нас засмучують пробки на дорогах, занадто солодкий чай або необхідність прокидатися щоранку…
      Але якщо відкрити очі ширше, то можна побачити, які серйозні проблеми насправді  у людей. Як багато важко хворих дітей, які потребують допомоги і відстоюють день у день право на життя. Ми як і раніше знаходимо гроші на себе або на дорогі іграшки та подарунки своїм дітям. А хіба ми не можемо подарувати кілька посмішок, допомагаючи хоча б  чимось для лікування важко хворій дитині?
       Фінансової допомоги для відновлення слуху потребує маленький Назар Лукаш. 3 квітня Назарчик втратив слух після перенесеного грипу, і зараз батьки збирають кошти на операцію, щоб малюк знову почав чути. Мама хлопчика Аліна асистує на операціях, а її чоловік виходжує недоношених малюків у перенатальному центрі. Назарчик  потребує вживлення кохлеарного імпланту. Разом з операцією це коштує €30 тис. Рідні просять допомоги.
      Волонтерський загін Вільшанської школи не залишився осторонь цієї проблеми. Жителі сіл Вільшанка і Мгар, вчителі школи, учні долучилися до доброї справи і перерахували на картковий рахунок мами Назара зібрану суму.
     Ми бажаємо Назарчикові якнайшвидше здобути перемогу в боротьбі за своє здоров’я!!!
Савицька Т.В.
Переглядів: 43 |