Головна » 2018 » Квітень » 17 » Ми кажемо «НІ!» родинному насильству!
20:55
Ми кажемо «НІ!» родинному насильству!

Протягом квітня у нашій школі відбулася низка виховних заходів щодо попередження та подолання насильства в родині. Пропонуємо вашій увазі стислий репортаж про деякі з них.

Головне завдання виховної години у 5 класі:
РОЗПІЗНАТИ насильство!
НЕ ДОПУСКАТИ насильства!
ВМІТИ ЗАХИСТИТИСЬ від насильства!

 Насилля – це застосування особою чи групою осіб засобів примусу щодо іншої особи чи групи осіб.
 Насилля – це дії, що принижують людську гідність, завдають шкоди здоров’ю, а іноді й життю.
Одним із пріоритетних напрямів загальнодержавної політики країни стоїть проблема безпеки громадян, охорона їх життя та здоров’я. Ст. 3 Конституції України проголошує, що «Людина,  її  життя  і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Утвердження  і  забезпечення  прав  і  свобод людини є головним обов'язком держави». Життя є одним із основних природних благ людини. Без нього всі інші блага, права та свободи втрачають свій сенс. Це стверджується тим, що всі люди вільні і рівні у своїх правах та гідності. На захисті цих прав та інтересів особи стоїть кримінальний закон. Життя кожної людини, як об’єкт кримінально-правової охорони, не має ніяких юридичних особливостей і відмінностей. Закон обов’язковий для всіх, не зважаючи на стать, колір шкіри, майновий стан, місце проживання.
Скажемо НІ! домашньому насильству!

Класний керівник 5 класу: Буднік А.В.


Тема виховної бесіди у 1 класі: «Від миру в домі - до миру в усьому світі»
Дитячі очі чисті, щирі
В них видно наміри й думки,
Вони хоч чорні, сині, сірі
Бувають радісні й сумні.

Мабуть, радісними є очі дітей, коли у них щасливе дитинство, коли ніщо не пригнічує і не турбує. А сумними – коли діти зазнають страждань, прини-жень.
Ми живемо у світі де, на превеликий жаль, існує таке негативне явище, як насилля. Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Ми вже звикли сприймати насильство, як щось неминуче. Але ж  прояви насильства порушують права людини, принципи  вільного та справедливого існування.
І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми можемо зупинити його. 
Стоп - насильству!
Класний керівник 1 класу: Коршак Л.М.

Насильство в родині було і залишається наразі дуже актуальною соціальною проблемою для України та для всього світу в цілому. Питання причин його виникнення, попередження й подолання стало темою виховного заходу, що був проведений класним керівником 7 класу Міщенко Т.В. Захід пройшов під красномовною назвою «Мій улюблений світ - без насильства» та мав форму години спілкування з елементами тренінгу.
Упродовж заходу учні разом з учителем розглянули насильство як соціальне поняття та його різновиди, дізналися про вражаючі фактичні цифри, що підтверджують актуальність цієї проблеми у нашій країні.
Діти провели декілька ігор-тренінгів та анонімне анкетування «Прояви насильства в моїй родині», після чого переглянули повчальний відеоролик про родинне насилля та соціальну рекламу «Ми в змозі зупинити насилля».
Кл. керівник 7 класу Міщенко Т.В.Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 30 |