Головна » 2018 » Березень » 20 » Юні знавці мови та літератури
19:15
Юні знавці мови та літератури
З 12 по 16 березня у нашій школі проходив Тиждень зарубіжної літератури та російської мови, який підготувала і провела вчитель Міщенко Т.В. Протягом цього тижня учні школи мали чудову нагоду згадати літературні твори зарубіжних письменників, повторити та закріпити правила, вивчені на заняттях з російської мови і, найголовніше, - зробити це у цікавій ігровій пізнавально-розважальній формі.
А розпочався Тиждень із напрочуд гарної новини: учні школи, які взяли активну участь у Міжнародній грі із зарубіжної літератури «Соняшник» (а їх було 15), стали призерами та переможцями цього престижного інтелектуального конкурсу. На урочистій лінійці вони отримали з рук координатора гри дипломи та призи. Отже, наші переможці:
Початкова школа: 1 клас - Ґава Назар, Мартинюк Ілля, Шкарбан Крістіна;
2 клас - Бережна Настя; 4 клас - Букова Аня, Мартинюк Діана.
Серед учнів 5-9 класів: 6 клас - Даценко Аліна (Диплом І ступеня, Всеукраїнський рівень)
7 клас - Бойко Артем (Диплом ІІ ступеня, Всеукраїнський рівень), Крець Антоніна (Диплом І ступеня, Регіональний рівень), Щелкунов Максим (Диплом ІІІ ступеня, Всеукраїнський  рівень), Сірик Вікторія (Диплом ІІ ступеня, Регіональний рівень);
8 клас - Мунтян Тетяна (Диплом І ступеня, Всеукраїнський рівень);
9 клас - Ушко Анна (Диплом ІІ ступеня, Всеукраїнський рівень).
Кожен день предметного тижня видався яскравим та неповторним. У вівторок учні початкових класів відповідали на питання казкової вікторини, а старшокласники, організувавши імпровізовану літературну майстерню, змагалися у створенні сенканів та фанфіків. У середу наша малеча презентувала своїх улюблених казкових героїв, створивши малюнки та підготувавши розповіді.
Четвер був надзвичайно напруженим: саме на цей день було призначено колективний виступ з проектною роботою - рекламою улюбленої книги  «Це варто прочитати!». П’ятниця стала вирішальним днем: команди 6,7 та 8 класів зійшлися на брейн-ринзі під назвою «Зоряний час», щоб довести, що саме вони - найкращі знавці російської мови. Турнір пройшов під знаком дружби та колективізму, став проявом розуму, кмітливості та креативного мислення.
Протягом тижня пропонувалося розгадування літературних та мовних кросвордів і ребусів.
У понеділок було підведено підсумки Тижня. Переможених не було: всі класи, а також найактивніші учні отримали грамоти та солодкі призи. А найголовніше - масу позитивних емоцій та яскравих вражень від колективної співпраці, що єднає і стимулює до нових звершень.
Міщенко Т.В.


Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 51 |