Головна » 2018 » Квітень » 21 » Юні пожежники Вільшанської ЗОШ І-ІІ ступенів
00:20
Юні пожежники Вільшанської ЗОШ І-ІІ ступенів
17 квітня в нашій державі відзначається День пожежної охорони. Тож 18 квітня до Михнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали команди юних пожежників із навчальних закладів  Засульської ОТГ, щоб показати свою майстерність.  
Конкурс складався з 4 етапів – представлення (візитка) команди, авторська пісня, соціальний плакат та в'язання мотузки.
Вільшанську команду «Жар - Птиця» представляли учні: Даценко Аліна, Котеленець Дар'я, Куксань Карина, Сірик Вікторія, Щелкунов Максим, Костюк Ростислав, Погарський Олександр, Кисіль Володимир. 
У конкурсі «Візитка» наші діти показали свої здібності: декламаторські, акторські, танцювальні, пісенні. Стилізованими були номери «Ліхтарі», «Ми прагнемо змін», мета яких - не залишатися байдужими до чужої біди і давати руку допомоги людям з обмеженими можливостями.
«Пам’ятайте дітлахи: Сірники вам - не іграшки!» - оригінальна авторська пісня, яка прозвучала із вуст Даценко Аліни і Котеленець Дар'ї. Дівчата закликали «Щоб пожежі не зазнати, треба правила вивчати. І у будень, і у свято їх виконувать завжди» та ще раз повторили номер служби - 101.
Наш плакат «Подумай!» ще раз нагадав учням про нещадні наслідки ігор із сірниками.
Найцікавішим для команд шкіл був конкурс в'язання пожежних вузлів. Погарський Олександр показав найкращу підготовку в цьому змаганні.
Команда «Жар - Птиця» підготувала буклети «Правила поведінки при пожежі» і презентувала її членам журі. 
Талісманом виступу нашої команди була Жар – Птиця, яку виготовили вихованці гуртка «Майстровиті ручки» на чолі з керівником Гулак Т.Л.   
Фестиваль залишив теплі спогади у серцях виступаючих, але без сірників.
Ганага Н.М.

Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 33 |