Головна » 2018 » Червень » 2 » І знову ми – серед найкращих!
22:22
І знову ми – серед найкращих!
Ще на початку цього року було оголошено творчий конкурс дитячих малюнків «З любов’ю до рідного краю», ініціатором якого виступив народний депутат України К. Іщейкін. Ми дружньо взялися за роботу, і, як підсумок нашої праці, з-під пензлів вихованців гуртка «Чарівний паросток» вийшло 6 робіт, справжніх маленьких шедеврів. У фінал ІІ туру (районного) пройшли 2 роботи – Ушко Анни «Краса по-полтавськи» та Бойка Артема «Окраса Лубенського краю – Мгарський монастир». За цю перемогу на районному рівні наші діти отримали почесні грамоти відділу освіти. А далі – на нас чекала дуже приємна новина: графічна робота Артема пройшла до ІІІ туру і посіла ІІ місце у номінації «Краща техніка виконання»!
Отож, 1 червня, у День захисту дітей ми здійснили цікаву та приємну подорож до славетного міста Полтава, де в дуже урочистій обстановці у приміщенні одного з найкращих художніх музеїв України юним даруванням з різних куточків Полтавської області були вручені дипломи та цінні призи, що засвідчили визнання таланту маленьких майстрів пензля відомими художниками та мистецтвознавцями. Конкуренція була божевільною, але результат нашої праці було помічено та гідно оцінено.
Пишаюся тим, що дві роботи моїх вихованців експонуються в художній галереї, і на них можуть подивитися не тільки полтавці, а й гості міста.
Бажаю своїм вихованцям подальших творчих здобутків! Не забувайте про те, що саме ваш рідний «Чарівний паросток» став тим самим поштовхом, який допомагає бачити красу навколо себе і намагатися відтворювати її на папері. Щаслива, що у ваших перемогах є і часточка моєї душі, моїх знань та умінь, що передавала вам протягом  6 років. Ви – НАЙКРАЩІ!
З любов’ю до кожного з вас, ваш керівник Міщенко Тетяна Вікторівна
Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 13 |