Головна » 2018 » Лютий » 20 » Екскурсійна поїздка
02:44
Екскурсійна поїздка
   За ініціативи вчителів Вільшанської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася екскурсія до міста Києва з метою вивчення найважливіших пам'яток історії культури, архітектури столиці України. З огляду на це ми вирішили почати нашу екскурсію з Києво-Печерської лаври. Києво-Печерська лавра – тисячолітня національна святиня, «рівнонебесний монастир» (так його величали в середньовіччі) і найбільша туристична мекка України. 
Ми вирішили поцікавитись, як представляють туристам літопис святині у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику. Ми почули специфічну добірку інформації про події, які відбувалися в обителі. У Києво-Печерській Свято-Успенській Лаврі вчителі з школярами прикладалися до мощей угодників Божих у дальніх печерах. Побували у Трапезному храмі та головному храмі Лаври на честь Успіння Пресвятої Богородиці.   
Захоплюючою видалася екскурсія в музеї мікромініатюр М. Сядристого. Діти переглянули експонати, а ще мали можливість поспілкуватися з автором цих дивних речей. Потім учні відвідали музей історії України у Другій світовій війні. Це цілий комплекс, який втілив у собі нашу пам'ять про тих, хто віддав за нас свої життя у найкривавішій із минулих на землі воєн. 
  Також була здійснена екскурсія по столиці нашої країни м. Києву. Ми проїхалися по славнозвісному мосту Патона, котрий з'єднує лівий та правий береги, милувалися красою головної річки України Дніпра.  Вразив нас своєю величчю скульптурний пам'ятник Батьківщини-Матері, який височить над Дніпром. Таким чином діти доторкнулися до духовних витоків  нашого народу, поглибили свої знання з історії України, познайомилися з величними пам'ятниками.
  А далі - довгоочікувана екскурсія на завод "Кока-кола", який знаходиться в с. Велика Димерка поблизу Києва. Діти мали можливість побачити, як виготовляють їхні улюблені напої, ознайомитися з одним із провідних бізнесів України зсередини. Розпочалася екскурсія в музеї заводу, під час якої учні переглянули корпоративний фільм про компанію, продегустували напої. Після цього відбулося безпосереднє знайомство з виробництвом. Діти побачили цехи контролю якості,  із виготовлення пластикових пляшок,  по розливу та пакуванню готової продукції. Море вражень, позитивних емоцій були гарантовані.
Завершилася подорож відвідуванням улюбленого ресторану " Макдональдс".
  Дітям дуже пощастило, поїздка була цікавою та змістовною, наповненою неповторних вражень. 

Віннік Є.Р.


Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.

Переглядів: 61 |