Головна » 2017 » Листопад » 8 » Доброта змінює світ на краще
21:23
Доброта змінює світ на краще
Станом на сьогодні в Україні гостро стоїть проблема у сфері лікування та реабілітації онкохворих діток, адже Україна на другому місці в Європі з поширення захворювання на рак. Захворюваність за останні 10 років зросла на 8%. У структурі онкологічних захворювань у дітей лідирують лейкемія, пухлини головного мозку і кісток. Така статистика в усьому світі, така статистика і в Україні. Це діти абсолютно різної вікової категорії -  від одного місяця життя до 18 років, і всі вони потребують дуже агресивного важкого лікування. У першу чергу, це хіміотерапія. На сьогодні, на жаль, зберігається проблема - скільки коштує життя дитини. Коштує воно дорого. 
   З метою розвитку системи дитячої реабілітації та виконання Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій по реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року (5.03.2009 року № 1065-УІ), згідно якому (п.1 Охорона здоров’я та формування здорового способу життя дітей) передбачено створення безпечного і сприятливого середовища для розвитку дитини, збереження її здоров’я і життя; створення системи надання дітям психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, юридичних, інформаційних й інших послуг.
    Всеукраїнський дитячий реабілітаційний центр «Казковий Світ» здійснює цю роботу протягом десяти років. Центр проводить реабілітацію тяжко хворих дітей безкоштовно, та має позитивні результати у щорічному супроводженні понад 500-600  дітей завдяки сучасним психотерапевтичним методикам і технологіям: через гру, різноманітних казкових персонажів, клоунів, декорації, уяву дітлахи налаштовуються на одужання, включаються у позитивну казкову програму здоров’я, забувають про свою хворобу.
Всі ці програми важливі для дитячої реабілітації і потребують фінансової підтримки.
Вже п’ять років Благодійний фонд «Сильні духом» проводить щорічну всеукраїнську благодійну акцію «Назустріч Мрії» дошкільних, шкільних, позашкільних та вищих навчальних закладах України.
   В рамках проведення  Всеукраїнської  благодійної акції "Назустріч Мрії" у Вільшанській ЗОШ I-II ступенів 8 листопада 2017 року був проведений урок добра. Діти переглянули відео про реабілітаційний центр «Казковий світ», про діток, які в ньому перебувають. Кожен учень подарував своє любляче серце тим, хто цього потребує з найкращими побажаннями.
  В благодійну скриньку з емблемою фонду «Сильні духом» ми збираємо кошти, які будуть перераховані на лікування онкохворим діткам.
   Доброта є чистою криницею, черпайте з неї! І не була б доброта добротою, якби не віддавала себе іншим.
    Савицька Т. В.

 
 
 
 
 


Переглядів: 105 |