Головна » 2017 » Жовтень » 10 » Цикл тематичних уроків «Здорові звички»
22:21
Цикл тематичних уроків «Здорові звички»
   6.10.2017 року для учнів 5-9 класів вчителем основ здоров'я Ковалевичем О.М. були проведені тематичні уроки з основ здоров'я на тему: «Я обираю здорові звички». Метою даних уроків було продемонструвати школярам, що здоровий спосіб життя – це просто і важливо, багатьох захворювань можна уникнути завдяки правильному харчуванню, фізичній активності, уникненню шкідливих звичок (відмова від вживання тютюну і алкоголю). 5-9 класами було прослухано лекції щодо здорового способу життя, важливості заняттям спортом, збалансованого харчування, гігієни, спілкування та позашкільного розвитку. Зокрема, у 5 класі було проведено гру «Чому я радий» та дискусію на тему: «Що впливає на наше здоров'я». У 6 класі урок пройшов під гаслом «Здорові діти – здорова нація», учні переглянули відео про здоровий спосіб життя та звички, наприкінці уроку учні провели фізкультхвилинку. 7 клас переглянув презентації з даної тематики, а також відео «Мій корисний сніданок», після чого учні пройшли тест «Що ти знаєш про здоров'я». З учнями 8-9 класів було проведено гру-обговорення «Рух – це здоров'я» та бесіду про важливість заняттями спортом для здоров'я, після чого хлопці продемонстрували свої спортивні здібності.
   На уроці з «Основ здоров’я» учні 1 класу (класний керівник Коршак Л.М.)  обговорили складники здорового способу життя та особливості здорового харчування. Діти активно відгадували «смачні» загадки та повторили п’ять кроків до чистих рук, які закріпили перед обідом у шкільній їдальні.  Корисні поради, про які дізналися на уроці, діти розкажуть вдома батькам.
Перед їжею мий руки з милом.
Постарайся щодня вживати молочні продукти і не менше як п’ять овочів та фруктів.
Їсти треба 4-5 разів на день в один і той же час.
Солодощі краще вживати після обіду.
Ми обираємо здорові звички!
    На уроці з «Основ здоров’я» учням 2 класу (класний керівник Віннік Є.Р.)  пояснили базові принципи здорового харчування, ознайомили учнів із перевагами щоденної фізичної активності, виховували увагу до здорового способу життя, зіграли у гру, під час якої діти давали відповідь на запитання, коли і за яких обставин можна проявити фізичну активність; обговорили інформаційну брошуру «Дитяча тарілка здорового харчування».
    На уроці з «Основ здоров’я» учні 3 класу (класний керівник Савицька Т.В.) переглянули відеорецепт  від Євгена Клопотенка «Мій корисний сніданок»,  пройшли тест-квест на знання принципів здорового способу життя «Що ти знаєш про здоров'я», обговорили необхідність розвивати здорові звички як основу щасливого і успішного майбутнього. 
  Учням усіх класів задано домашнє завдання: намалювати свій улюблений смачний та корисний сніданок і створити меню здорового харчування на цілий день.
Віннік Є.Р.

 
 
 
 $IMAGE8
 
 
 
Переглядів: 108 |