Головна » 2018 » Лютий » 26 » Цікаві зустрічі з випускниками школи
22:18
Цікаві зустрічі з випускниками школи
Кожного року із нашої маленької, але громадсько активної школи вилітають пташенята - випускники. Дуже приємно, що діти не розривають зв'язок між школою і сьогоднішніми  їхніми навчальним закладом – часто телефонують, обговорюють свої невдачі і перемоги, активно беруть участь у наших виховних заходах, показують майтер класи зі свого фаху. 
У передостанні зимові дні завітала до нас у гості майбутній візажист – стиліст Марина Гава. Наразі наша випускниця навчається у Полтавському професійному ліцеї сфер і послуг. Марина розповіла учням школи, своїм друзям, про відділи навчального закладу: кравець, кравець – закрійник, кравець візажист, перукар та інші, нюанси навчання, адже про обрання свого шляху у житті потрібно думати завчасно. 
Спочатку на зустрічі із багатьма питаннями були дівчата, а потім до їх компанії залучилися і хлопці, тому що цікаво дізнатися про сучасні зачіски для юнаків, засоби гігієни для шкіри та тіла підлітків. 
Марина детально дала відповідь на запитання друзів та вчителів, розповіла про засоби догляду, як правильно їх обрати та показала майстер клас із макіяжу та зачісок для дівчат.
Зустріч була дуже теплою і веселою.
 Вчергове переконуєшся і втішно на душі, що робота вчителя завжди має результат, незважаючи ні на що. 
Ганага Н.М.

Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 46 |