Головна » 2017 » Грудень » 21 » Чарівне свято Миколая
22:49
Чарівне свято Миколая
  У нас в Україні діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня. Вони напередодні свята пишуть листи до святого Миколая. У день перед святом згадують всі свої добрі та злі вчинки, зважають: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.
  19 грудня учні школи завітали до Вільшанського дошкільного закладу «Світанок» для того, щоб привітати малечу з днем святого Миколая. Цього свята з нетерпінням чекали усі, готувалися заздалегідь. В актовій залі садочка розгорнулося  ціле казкове дійство. В гості до дітей прийшов янгол (Шкарбан Д.), помічник ангела (Конько А.), чорт (Чапалюк Д.), ябеда (Котеленець Д.) і найбажаніший гість – сам святий Миколай (Волков І.). А наостанок, як завжди, діти отримали від святого Миколая подарунки, яким були дуже раді і вдячні. До привітання приєднався Бурба Іван Пилипович, священник Мгарської Свято-Хресто-Воздвиженської церкви ІПУ Київського патріархату. Священик подякував дітям за чудовий концерт, розповів про життя святителя, його допомогу людям і пояснив, чому святий Миколай є улюбленим святим не тільки для дітей, а і для дорослих.
   Ось і настала мить, коли Миколай завітав до дітей Вільшанської школи. Чудотворець був зі своїми помічниками-ангелами. Жодна дитина не залишилася без подарунка. А у відповідь діти 1 класу і їх батьки під керівництвом класного керівника Коршак Л.М. підготували для Миколая вірші. Шкарбан Д. та Шкарбан К. проспівали пісеньку, а Кисіль Т. і Кисіль В. виконали сучасний танок.
  Святий Миколай подякував за гарний, цікавий захід. Побажав малятам міцного здоров’я, гарних успіхів у навчанні, бути слухняними та творити добро. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх, якою великою справою є дарувати один одному любов та доброту. Свято об’єднало і молодших школярів, і старших учнів школи, і їх батьків.  
Віннік Є.Р.


Повний фоторепортаж події можна переглянути за цим посиланням.
Переглядів: 75 |